Skrzynia kontaktowa

To sem ja!

Powrót do spisu treści

KOCHANI! JUŻ OD PEWNEGO CZASU DZIAŁA FORUM: JEST TAM CZŁOWIEK (NJOY), KTÓRY ZNA SIĘ NA OPLACH, JAK MAŁO KTO. MACIE PROBLEM Z AUTEM? OPISZCIE GO NA FORUM! W KRÓTKIM CZASIE NJOY I INNI FORUMOWICZE ODPISZĄ WAM! Ja też... ;)
Tak więc problemy związane z autem opisujemy i pytamy o możliwość ich rozwiązania na forum, natomiast osoby chcące pisać w innych sprawach proszę o mail.
Aby zapobiegać działaniu automatów zbierających adresy e-mail wykorzystywane następnie do rozsyłania spamu, adres pojawiający się w mail'u po naciśnięciu poniższego przycisku, należy poprawić usuwając "żółć"

        Mam do Was gorącą prośbę: jeżeli jesteście tak uprzejmi, że zechcieliście do mnie napisać - umieśćcie jedną z niżej podanych regułek w treści listu. Umożliwi mi to szybszą publikację otrzymywanych listów. Pamiętajcie jednak, że nie wszystkie listy będą publikowane - taka moja władza. ;) Wystarczy jedną z regułek zaznaczyć myszką i skopiować do treści listu. Dzięki!

        Zgadzam się na publikację mojego listu przez Piotra Pachowicza na jego stronie www.astra2.kadan.pl. Jednocześnie zgadzam się na dokonanie ewentualnych skrótów, jednakże bez ingerencji w treść. List proszę podpisać moim pełnym imieniem i nazwiskiem.

L U B

        Zgadzam się na publikację mojego listu przez Piotra Pachowicza na jego stronie www.astra2.kadan.pl. Jednocześnie zgadzam się na dokonanie ewentualnych skrótów, jednakże bez ingerencji w treść. List proszę podpisać w sposób następujący: "Tu należy podać podpis".

Powrót do spisu treści